Milena Nadrowska Just Speak Prywatna Nauka Języków Obcych

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Ustka
Słupsk
Wodnica
Warszawa
Gdańsk
Gdynia
Rumia
Kobylnica
Faktura VAT

Milena Nadrowska Just Speak Prywatna Nauka Języków Obcych

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Milena Nadrowska Just Speak Prywatna Nauka Języków Obcych

O mnie

Lektorka z 6 letnim stażem. Mam niesamowite szczęście robić w życiu to, co kocham. Nauka języków obcych oraz przekazywanie nabytej wiedzy innym to moja życiowa pasja.

Największą satysfakcję czerpię z obserwowania, jak moi uczniowe przełamują barierę językową i "wkręcają" się w naukę angielskiego :)

Celem moich zajęć jest PRAKTYCZNA nauka języka, która uczniów interesuje, inspiruje i sprawia im przyjemność! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Akademia Pomorska
Licencjat
Filologia Angielska specjalność translatoryczna
Kursy i szkolenia
07.2021
"Nauczanie zdalne uczniów z niepełnosprawnościami intelektualnymi"
08.2021
"Speak up, czyli nowatorskie metody nauczania sprawnej komunikacji w języku angielskim"
08.2021
"Zaburzenia emocjonalne u dzieci i młodzieży. Jak pracować z lękiem, stresem oraz trudnymi emocjami dziecka i nastolatka"
Doświadczenie
09.2019 - 12.2019
Kurs językowy dla dorosłych "Angielski w biznesie"
03.2022 - aktualnie
Kursy językowe dla dorosłych, nauka języka angielskiego od podstaw. ZDZ Słupsk

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2022

Extra nauczycielka - profesjonalna a zarazem zabawna. Każda lekcja angielskiego to przyjemność - indywidualne podejście do ucznia i elastyczność. Gorąco polecam. ps. zawsze miałam problem z przełamaniem się aby mówić po angielsku - u Mileny na lekcjach udało się to zrobić - właśnie dzięki je pozytywnemu podejściu.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2022

Super! Polecam z całego serca. Pani jest bardzo sympatyczna, a co najważniejsze świetnie tłumaczy. W szkole nic nie rozumiałam, a po korepetycjach wszystko było doa mnie łatwe. Pani świetnie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasity i sprawdzianów. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Polecam lekcje z Panią Mileną wszystkim.Miło,fachowo i profesjonalnie.Lekcje dostosowane do poziomu ucznia.Czas lekcji oraz porą także dostosowana do uczących się.Czego chcieć więcej.Sam profesjonalizm i przyjemność uczenia się języka obcego z takim nauczycielem.100%zadowolenia i satysfakcji.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Polecam, Pani Milena jest wykształconą osobą która prowadzi ciekawe lekcje dostosowane do naszych umiejętności jak i celów. Chętnie realizuje wybrane przez nas tematy oraz posiada duży zasób materiałów dydaktycznych.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.